Apie mus

Smile Design odontologijos klinika – įsikūrusi Kauno miesto širdyje – senamiestyje, Muziejaus g.6.Kodėl verta rinktis mūsų klinika ?

Subūrėme profesionalių gydytojų kolektyvą, kurie nuolatos tubulėja lietuvos ir užsienio valstybių kursuose. Kelis kartus per metus dalyvauja lietuvos ir užsienio parodose , iš kur parsiveža naujų idėjų , naujovių, kurias naudoja šiuolaikinėja odontologijoje.
Naudojame tik pačias geriausias odontologines medžiagas (Italija, Vokietija , Šveicarija , Lichtenšteinas ir netgi JAV) , ko pasekoja mūsų klientams rečiau reikia lankytis pas odontologus
Jauki aplinka – mes įsikūrėme Kauno širdyje – senamiestyje , name , kuris pirmą kartą paminėtas 1607 m. , tad čia jausitės puikiai – rasite ir kelių šimtmečių dvasią ir klasikos ir moderno. Viskas įrengta , taip , jog jaustumėtės lyg namie
Odontologinės kėdės dengtos viskoelastine medžiaga, tad jausitės tikrai patogiai, nes kėdė prisitaikys prie jūsų kūno linijų, nepavargsite, pailsėsite, kol gydytojai rūpinsis jūsų šypsena.
Draugų palaikymas – jei nedrąsu lankytis pas odontologą – atsiveskite giminaitį , draugą ar kitą brangų žmogų kartu. Bus drąsiau jums , o jūsų atsivestam žmogui nebus nuobodu- pavaišinsime jį šviežutėle kava. Jaukiame laukiamąjame galės pasižiūrėti norimą televiziją ar pasiklausyti naujausios muzikos.


Įmonės misija – pasirūpinti kiekvienu klientu taip lyg savo artimu žmogum. Suteikti aukščiausio lygio paslaugas bei aptarnavimą. Nuolatos tobulėti ir visas naujienas įgyvendinti praktikoje.Įmonės vizija – Užkariauti klientų širdis savo paprastumu , jaukumu ir profesionalumu. Norime , kad klientai taptų mūsų draugais ir mūsų klinikoje jaustųsi laimingi.Prisijunkite prie mūsų draugų rato ir džiaukimės sveika ir gražia šypsena kartu !